Vítejte v Pohádkové zemi Pičín

V malebné krajině na dohled brdských lesů se rozkládá PIČÍN, vesnička s přibližně pěti stovkami obyvatel, ale bezkonkurenčně největší koncentrací skřítků a jiných pohádkových bytostí v České republice a přilehlém okolí. Nevěříte?
Tak se podívejte za vrátka Pohádkové země.
"Tady mluví stromy, skřítci, tady to žije jinými bytostmi," říká o svém království paní Vítězslava Klimtová. "Všichni jsou tu dobří. I ti čerti jsou poněkud pitomí, ale jsou to dobráčci," pokračuje spisovatelka, malířka, ilustrátorka a autorka všech Pohádkových obyvatel země.  "Udělala jsem si vlastní svět, a teď sem chodí lidé a radují se stejně jako já.  V domě se zabydleli skřítci, poletují tu elfíci, peče tu Koláčová dušinka, vlnu motá Klubíčková babička, svůj domov tu našel Vodník přehradní, v čarodějné chýši se už míchá lektvar  a dokonce sem přiletěl drak a přiklusala luční kobylka," vypráví s láskou o svých kamarádech paní Klimtová. 
Chcete vidět všechny ty pohádkové bytosti?
Naskákejte do auta, nasedněte do autobusu, pojeďte na kole nebo jen tak pěšky a přijďte se podívat na svět, kde vládne láska a cit.