REALITNÍ KANCELÁŘ

Realitní kancelář Barbara Kiss nabízí k prodeji celou řadu objektů ve Španělsku a to jak nově postavených s desetiletou zárukou od stavitele tak i hotových objektů od soukromníků s předáním za 4-6 týdnů.

Hlavní oblast působení se nachází v jižním Španělsku na pobřeží COSTA BLANCA, blízko malebného, historického hlavního města stejnojmenné provincie Alicante. Tato oblast je cenově výhodnější, protože nepatří k průmyslovým regiónům. Z tohoto důvodu je také ekologicky čistá a není zatížena ani velkými hotelovými komplexy. Oblast se vyznačuje velice příjemným podnebím (i v lednu je zde přes dvacet stupňů) a přibližně třemi sty slunečnými dny v roce. Jsou zde také solná jezera a specifické mikroklima pomáhá léčit astma, štítnou žlázu, revma, srdce, alergie a další nemoci. Tato lokalita je doporučována i světovou zdravotnickou organizací OSN (WHO). Na své si přijdou i milovníci plachtění a jachet. Sportovní přístav jachet a plachetnic v Torrevieja patří k největším na světě.

Další oblast činnosti je na pobřeží COSTA DEL SOL v krásném a typicky andalúzském městě Marbella. Tato zóna nabízí rovněž spoustu možností pro majitele zdejších nemovitostí. Samotná Marbella je světoznámé město luxusu na břehu Středozemního moře, plně subtropických parků a zahrad, dále přepychových staveb a památek. Vyznavači golfu si v této oblasti přijdou na své, využívat mohou více jak tři desítky golfových hřišť. Tato lokalita je spíše pro náročnější kupce. Nedaleko je strategický přístav Gibraltar a lze odsud dohlédnout až na africké pobřeží Maroka. Oblast je místem pobytu četných slavných světových osobností z kultury, sportu i politiky. Při procházkách můžete spatřit například Antonia Banderase s manželkou Melanií Griffitovou, své dočasné sídlo zde má Sean Connery, Julio Iglesias, rodina Flores, Marta Sanchez, Isabel Pantoja, Carmen Sevilla, Dolph Lungren. Tenisovou školu zde má Manolo Santana. Můžete zde potkat různé státníky, prince, arabské šejky, bratra saudského krále, vévodkyni z Alby, filmové hvězdy a další. V oblasti se nachází prestižní sportovní přístav Puberto Hanús s exkluzivními restauracemi, kluby, zábavními podniky a četnými obchody nejznámějších světových firem. Konají se zde regaty plachetnic a významné mezinárodní soutěže. Staré historické centrum v arabském stylu je velký pýcha obyvatel Marbella a těší se velkému obdivu návštěvníků.

Obě výše uvedené oblasti jsou bohaté na četné historické památky, kulturní zajímavosti, přírodní krásy, turistické a sportovní atrakce. Jsou známé svou zdravou a pestrou gastronomií i bohatým folklórem. Během roku je zde řada svátků, slavností a karnevalů. Za zmínku stojí například mezinárodní festival námořnických písní „Habaneras“, soutěže v tancích Flamengo a Sevillanas. Výhodná zeměpisná poloha obou regionů ve středu středomořského pobřeží a na jihu Španělska umožňuje podnikat i výlety do ostatních zajímavých míst jako Gibraltar, Granada (Alhambra), Ronda, Midas, Cordoba, Sevilla, Málaga, Valencia, Benidorm. Oba regiony mají i velké sportovní a rybářské přístavy.

Obě oblasti jsou vhodné k celoročnímu pobytu. Zima je velice vhodná pro starší osoby nebo pro maminky s dětmi, které trpí chronickými obtížemi. Zdravotnické péče je moderní a na vysoké úrovni. Využívat lze i řadu lázní, center pro léčbu mořským vzduchem a vodou.

Na východním a jižním středomořském pobřeží Španělska, kde se rozkládají obě oblasti, je podnebí celkově příznivější než na západním a severním pobřeží Atlantiku. Obě lokality jsou charakterizovány mořem, sluncem, palmami, přírodními krásami, bohatými historickými tradicemi i nejmodernější současností. V neposlední řadě je lze chápat rovněž jako velice zajímavé možnosti výhodných investic a podnikání.

Naše realitní firma BARBARA KISS působí na španělském trhu již od roku 1997, a proto má bohaté teoretické i praktické znalosti, profesionální zkušenosti a důležité kontakty v daných oblastech. V případě potřeby můžeme při Vás zajistit u španělské banky hypotéku na 50-60% ceny za výhodných podmínek. Důležité je, že s námi můžete komunikovat v češtině, že ve Španělsku trvale žijeme a v případě potřeby se na nás můžete s důvěrou obrátit s žádostí o pomoc nebo radu.

Věříme, že Španělskou nebude pro vás cizinou, nýbrž druhým domovem. Těšíme se na naše brzké setkání a jak říkáme ve Španělsku „HASTA LA VISTA“

Victor Vítezslav Klimt a Josef Klimt

Fotografie z oblasti najdete zde
Režisér Jaroslav Vašíček natočil o obou bratrech Klimtových dokumentární filmy v cyklu Vivat, Španělsko! Podívat se na ně můžete na i-vysílání České televize: Victor Vítezslav Klimt  a   Josef Klimt

 

KONTAKTY

     Cento Comercial HORIZONTE, local 5
     03189 Orihuela-Costa, ALICANTE
     tel: 0034 96 532 7000 fax: 0034 96 532 7150
     Marbella 654 306 414
     email:
post@barbarakiss.com
     web:
www.barbarakiss.com